Networking jako propozycja spotkania nauki z biznesem

Czy Ty też stosujesz networking w biznesie?

Skorzystaj z oferty spotkań organizowanych przez DMP Group, a szybko dostrzeżesz możliwości jakie przed tobą otwiera networking.

Rozwijając swój biznes, trzeba pamiętać, że jedną z najważniejszych rzeczy, jakie pomagają przedsiębiorcom odnieść sukces jest przede wszystkim szukanie i utrzymywanie kontaktów z ludźmi czyli networking.

Mimo nowoczesnych technologii kontakt osobisty jest wciąż bardzo ważny. Od dawna w biznesie panuje zasada, że w pierwszej kolejności myślimy o współpracy z kimś, kogo znamy lub z kimś, kto został nam polecony przez znajomego.

Poprzez Wtorkowe Spotkania Nauki z Biznesem chcemy łączyć ze sobą przedsiębiorców, jednostki badawcze i naukowe, które mają do zaoferowania produkty bądź projekty warte realizacji. Naszym celem jest zbudowanie relacji, które będzie można wykorzystać do realizacji wspólnych przedsięwzięć biznesowych oraz pomoc w pozyskaniu funduszy na te cele.

Chcemy wspólnie z Państwem kreować treści merytoryczne kolejnych spotkań. To również ogromna mobilizacja dla DMP do dalszego rozwoju i doskonalenia przyszłych konferencji, szkoleń czy organizacji innych wydarzeń. Dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do komentarzy, które piszecie. Bardzo dziękujemy, że znajdujecie czas by dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Zespół DMP Group

 

Leave a comment

Newsletter

Zachęcamy do zarejestrowania się na nasz newsletter.

Nasi Partnerzy

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488